Künefe Tepsisi

Künefe ustaları için künefe yapımında kullandıkları her malzemenin ayrı bir önemi var. Onlar için künefe yapımında kullandıkları peynirin, hangi künefe tepsisini kullandıklarının ve diğer hususların aslında yılların tecrübesine dayanan bilinçli tercihleri olduğunu biliyoruz. Künefe Tepsisi veya diğer ismiyle künefe tabağı imalatında yüksek kalite malzeme kullanıyoruz. Gıda ile temasta bulunan materyal üretim sertifikasına sahibiz ve künefe tabaklarımız kolay temizlenebilir. Aşağıda künefe tepsi ölçülerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

13 adet ürün

Künefe Tepsisi (Tabağı) 12 cm

Künefe Tepsisi (Tabağı) 12 cm

Fiyatı Sorunuz

En iyi kunefe tabağı fiyatlarını Zarifoğlu Metal'de bulabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman kolayca sipariş verebilirsiniz.

Künefe Tepsisi (Tabağı) 14 cm

Künefe Tepsisi (Tabağı) 14 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tepsisi fiyatları, farklı künefe tepsisi modellerini burada bulabilirsiniz. Uygun fiyatları fabrikadan ayağınıza getiriyoruz.

Künefe Tepsisi (Tabağı) 16 cm

Künefe Tepsisi (Tabağı) 16 cm

Fiyatı Sorunuz

16 cm büyüklüğündeki Künefe Tepsisini (Tabağı) online Fabrika Satış mağazamız ile hemen sipariş edebilirsiniz.

Künefe Tepsisi (Tabağı) 18 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe tepsisinde veya diğer adıyla kunefe tabaginda Zarifoğlu Metal toplu alımlarda süpriz indirimler ile sadece bir tıklama uzağınızda...

Künefe Tepsisi (Tabağı) 20 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tabağında (Tepsisi) Tüm Fiyat ve Modelleri kolayca göz atabilir ve tek tıklama ile ön sipariş isteğinizi oluşturabilirsiniz.

Künefe Tabağı (22 cm) Kunefe Tabagi

Künefe Tepsisi (Tabağı) 22 cm

Fiyatı Sorunuz

22 cm Künefe Tepsisinde (Tabağı) Büyük İndirim. Diğer Ebatlardaki tepsilerimizi görmek için Künefe Tepsileri kategorimize bakabilirsiniz.

Künefe Tepsisi | Künefe Tabağı (24 cm)

Künefe Tepsisi (Tabağı) 24 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tepsisi veya başka deyişle Künefe Tabağında (24 cm) Zarifoğlu Metalin tecrübesi en büyük güvenceniz olsun.

Künefe Tepsisi (Tabağı) 26 cm

Künefe Tepsisi (Tabağı) 26 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tepsisinde Doğrudan Fabrika Satışı | Hemen Arayın, Toplu Alım İndirimlerinden Yararlanın 0546 296 46 46

Künefe Tepsisi | Künefe Tabağı (28 cm)

Künefe Tepsisi (Tabağı) 28 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tepsisi Fiyatları ve Modelleri hakkında bilgi almak için whatsapp butonuna tıklamanız yeterli. En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Kunefe Tepsisi, Kunefe Tabağı

Künefe Tepsisi (Tabağı) 30 cm

Fiyatı Sorunuz

Kunefe Tepsisi ve Kunefe Tabağında Maraştan Fabrika Satış Mağazamız vasıtasıyla doğrudan sipariş imkanı.

Künefe Tabağı (Tepsisi) 32 cm

Künefe Tepsisi (Tabağı) 32 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tabağında benzer kalite künefe tepsileri içerisinde en iyi fiyat garantisi Zarifoğlu Metal'de. Zarifoğlu Metal Kahramanmaraşta.

Künefe Tepsisi 34.5 cm | Künefe Tabağı

Künefe Tepsisi (Tabağı) 34.5 cm

Fiyatı Sorunuz

Künefe Tepsisinde En iyi fiyatlar için doğru adrestesiniz. Fabrikadan sizlere doğrudan satış imkanı ile tepsipazari.com kolay alışverişin adresiKünefe Tepsisi Ölçüleri

Künefe tepsisi alırken ölçülerine özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Künefe Tepsisi almak isteyenler, 2 kişilik künefe tepsisi, 4 kişilik künefe tepsisi ya da 10 kişilik künefe tepsisi şeklinde arayabiliyor. Veyahutta 40 cm künefe tepsisi, 18 cm künefe tepsisi diye tepsi ölçüsü yazarak aratabiliyor. Tepsi Pazarı olarak evlerinize ya da iş yerinize yakışacak kaliteli tepsilerimizi tüm detayları ile sitemizde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Künefe tabağı fiyatı ve özellikleri, tepsilerin fotoğrafına tıkladığınız zaman karşınıza çıkıyor. Eğer kaliteli ve uygun künefe tepsisi almak istiyorsanız tam yerindesiniz.
İmalattan doğrudan satış yöntemiyle sergilediğimiz ürünleri, site içi arama motorumuzdan hızlıca aratıp, dilediğiniz ölçüdeki künefe tabağına hemen ulaşabilirsiniz. Ürünleri satın aldıktan sonra hızlı ve güvenilir kargo ile kısa süre de size ulaştırıyoruz. Künefe tepsilerinizi kullanmaya başlayınca ne kadar kalite olduğunu siz de deneyimleyeceksiniz. Her türlü sorunuz için WhatsApp ‘dan bizlere ulaşabilirsiniz.