Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 18 cm
Yuvarlak Baklava Tepsisini Fabrikasından Hızlı Teslimat ile sizlere ulaştırıyoruz. Hamur beklemez.
Fiyatı Sorunuz

Yuvarlak Baklava Tepsisi

18 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 145 gr ağırlığa sahiptir. minimum satış 50 adettir.

18 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygundur. 1. kalite hammadde ile üretildiğinden uzun ömürlüdür. Bu alüminyum tepsi, tatlı, börek ve yemek imalatında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Baklava Tepsisi | Maraş Tepsi

Yuvarlak Baklava tepsileri, yemeklerinizi hem pişirmek hem de sunum yapmak için kullanılır. Dayanıklı alüminyum yapısı ve ısıyı eşit dağıtan özelliği sayesinde aşçıların vazgeçemediği bir üründür. Siz de yemeklerinizin Alüminyum Tepside ustalığınızı gösterecek şekilde pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsilerinizi sipariş edebilirsiniz. Zira tepsipazari.com ile artık Baklava Tepsisi siparişi vermek çok kolay. Tepsileri kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, üretici fiyat avantajını görebileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. dilerseniz tepsipazari.com ile yuvarlak baklava tepsisi ön siparişinizi whatsapp ile oluşturabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetini önceleyen Zarifoğlu Metal markası Tepsi Pazarı ile tanışın, en uygun baklava tepsisi fiyatlarına sahip olun.