Baklava Tepsisi Fiyatları

Baklava Tepsisi fiyatları seçtiğiniz ürünün ölçüsüne ve özelliklerine göre değişebilir. Zarifoğlu Metal olarak sizlere sunmuş olduğumuz ürün fiyatlarının diğer baklava tepsisi imalatı yapan yerlere göre daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Baklava Tepsinizi hem kaliteli hem de uygun fiyata almak istiyorsanız tam yerindesiniz.

9 adet ürün

Köşeli Baklava Tepsisi

Baklava Tepsisi (Köşeli) 17x25

Fiyatı Sorunuz

Köşeli Baklava Tepsilerini Baklavanın yanısıra Börek, Kadayıf, Helva vb. lezzetlerin yapımında kullanabilirsiniz.

Baklava Tepsisi (Köşeli) 25x25 | Alüminyum Tepsi

Baklava Tepsisi (Köşeli) 25x25

Fiyatı Sorunuz

Köşeli Baklava Tepsisi, tatlı, börek ve yemek imalatında kullanılmak için tasarlanmıştır. Farklı ebatlarda olup endüstriyel amaçlı kullanıma uygun, sertifikalı ürünlerdir

Köşeli Baklava Tepsisi 25 x 35 cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 25x35

Fiyatı Sorunuz

Baklava Tepsisi Fiyatlarında 25x35 cm yanında 25x25, 17x25 ve daha birçok ebatta Toplu Alım İndirimini Kaçırmayın. Alüminyum Tepsi, Maraş Baklava İmalatçısından alınır.

Baklava Tepsisi İmalatçısı | Aluminyum (Köşeli) Tepsi 30x40cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 30x40

Fiyatı Sorunuz

Köşeli Baklava Tepsilerimiz, Tatlı, Börek ve Özel Yemekleriniz için tasarlanmıştır. Toplu Alımdaki Fiyat İndiriminden Faydalanmayı Unutmayın.

Baklava Tepsisi (Köşeli) 35x45cm | Börek Tepsisi

Baklava Tepsisi (Köşeli) 35x45

Fiyatı Sorunuz

Baklava ve Börek Tepsisinde Zarifoğlu Metal ile Doğrudan Üretici Fiyatlarından istifade edin

Baklava Tepsisi (Köşeli) 40x50 cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 40x50

Fiyatı Sorunuz

Baklava Börek Tepsisini en iyi fiyatla Zarifoğlu Metal'den sipariş edin. Toplu alımlarda büyük indirim

Baklava Tepsisi (Köşeli) 40x60 cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 40x60

Fiyatı Sorunuz

Sertifikalı ürünlerimiz dayanıklı alüminyum yapıya sahiptir. Baklava, börek, kadayıf, helva, özel yemeklerin yapımında kullanılır. Kolay temizlenir.

Köşeli Baklava Tepsisi  40 x 80 cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 40x80

Fiyatı Sorunuz

Baklava Tepsilerimiz kaliteli Aluminyum hammadde ile yapılmaktadır. Baklava Tepside Üreticiden Almanın Fiyat Uygunluğunu Yaşayın.

Baklava Tepsisi (Köşeli) 33 x 43 cm

Baklava Tepsisi (Köşeli) 33x43

Fiyatı Sorunuz

Köşeli Baklava Tepsisi 33 x 43 cm. Kaliteli Alüminyum hammadde ile yapılmaktadır. Baklava Tepsisinde Üreticiden En Uygun Fiyata Alın.Baklava Tepsisi

Tepsi Pazarı olarak Baklava tepsisi alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlara dikkatinizi çekmek isteriz. Tepsinin büyüklüğü (ölçüleri), üretildiği malzeme, tepsinin sertifikası ve satıcı ya da üreticinin güvenilirliği gibi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Baklava Tepsisi alırken ölçü konusunda veya tepsinin kalitesinde istenmeyen sürprizlerle karşılaşmamak için alışveriş yapacağınız  firmayı mutlaka araştırmanızı öneriyoruz.

Baklava Tepsisi siparişi vereceğiniz web sitesinde imalatçı firmanın iletişim numarası bulunuyorsa mutlaka kafanıza takılan soruları sorup daha sonra sipariş vermek sizin için en iyisi olur. Tepsi Pazarı olarak ürettiğimiz Baklava Tepsilerinin ölçülerini, üretildiği malzemeyi ve tepsinin sertifikalarını paylaşıyoruz. Gene de aklınız da bir soru kaldıysa iletişim numaramızdan bizlere ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Baklava Tepsisi Modelleri

Baklava Tepsisi yaygın olarak köşeli baklava tepsisi olarak anlaşılsa da yuvarlak baklava tepsileri de bulunmaktadır. Bir de yapım tekniği olarak pres tepsisi ve kaynaklı tepsi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Sitemizde almak istediğiniz baklava tepsi çeşidini arama motoru kısmından kolayca aratıp bulabilirsiniz.  
Üretmiş Olduğumuz Baklava Tepsisi Ölçülerini kolayca bulabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz baklava tepsisi çeşitlerinden hangisini alacağınıza karar vermeden önce fırınınız boyutunu bilmeniz gerekiyor. Fırınınızın ölçülerini belirledikten sonra üretmiş olduğumuz baklava tepsisi ölçüleri arasından uygun olanı sipariş edebilirsiniz.