Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 26cm
Yuvarlak Baklava Tepsisini (26cm) Fabrika Satış Mağazamızdan Whatsapp ile kolayca sipariş edebilirsiniz.
Fiyatı Sorunuz

Yuvarlak Baklava Tepsisi

Yuvarlak Baklava tepsisi, 26 cm çapa ve 215 gram ağırlığa sahiptir. Toplu alım indirimi için belirlenen minimum satış adedi 50'dir. 26 cm Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygundur. 1. kalite malzeme ile üretildiğinden uzun ömürlüdür. Genel olarak yuvarlak baklava tepsisi olarak anılsa da tatlının yanısıra, börek ve yemek imalatında da sıklıkla kullanılır.

Alüminyum Baklava Tepsisi, Maraş Tepsiden Alınır

Tatlıcıların ve pastanelerin yoğun olarak tercih ettiği Yuvarlak Baklava tepsileri, ısıyı eşit dağıtması sayesinde lezzet ustalarının vazgeçilmez tepsisidir. Eğer sizler de yemeklerinizin Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsisi sipariş edebilirsiniz. Alüminyum Yuvarlak baklava tepsilerinizi pişirme tepsisi olarak kullanabileceğiniz gibi sunum tepsisi olarak da kullanabilirsiniz.

tepsipazari.com, Maraş baklava tepsisi imalatçısından, aracısız tepsi alabileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. En iyi fiyatları bulabileceğiniz alışveriş sitemizde, istediğiniz şekil ve ebattaki Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, aradığınız baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Tepsi Pazarı, size kaliteli ürünü iyi fiyata vermekten büyük memnuniyet duyar.