Bakır Çaydanlık, Bakır Semaver ve Bakır Tava da Uygun Fiyat

Mutfaklarda Bakır kullanımı, son zamanlarda artmaya başladı. İnsanlar ev ya da iş yerlerinde kullandıkları mutfak eşyalarının bakır olmasını istiyor. Bakır Semaver, Bakır Çaydanlık, Bakır Tava, cezve ve tas gibi ürünler son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Tepsi Pazarı olarak son zamanlarda büyük ilgi gösterilen bakırdan yapılmış mutfak ürünlerinde üretim çeşidimizi artırdık ve bunları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

15 adet ürün

Bakır Kahvaltı Seti (Çaydanlıklı)

Bakır Kahvaltı Seti (Çaydanlıklı)

Fiyatı Sorunuz

Bakır Kahvaltı Seti, Bakır Semaver, Bakır Çaydanlık ve Demlikleri Zarifoğlu Metal Garantisiyle en iyi fiyata sizlere sunuyoruz.

Bakır Baklava Sunum Tepsisi

Bakır Sunum Tepsisi

Fiyatı Sorunuz

Bakır Baklava Sunum Tepsisi, Baklava tepsilerinin Pastane vitrinlerinde sergilenirken içerisine konulduğu, göze hitap eden çekici güzel bir üründür.

Bakır Çaydanlık

Bakır Çaydanlık

Fiyatı Sorunuz

Bakır Demlik, Kahveci Demliği veya Bakır Çaydanlık Demlik

Bakır Kahveci Demliği

Fiyatı Sorunuz

Bakır Çaydanlık diğer adıyla Bakır Demlik

Bakır Çaydanlık (Balkon Sefası)

Fiyatı Sorunuz

Bakır Çaydanlıkta Demlenen Çay ile Balkon Sefası Yapabilirsiniz. Bakır Demlik Fiyatlarında İmalattan Satış. Bakır Çaydanlıkla Türkiyenin 81 İline Aynı Gün Kargo

Bakır Tava

Bakır Tava

Fiyatı Sorunuz

Sunum Tabağı Bakırdan ve Kapaklı

Bakır Sunum Tabağı (Kapaklı)

Fiyatı Sorunuz

Bakır Sunum Tabaklarında En Uygun Fiyat Zarifoğlu Metal'de. Sadece lezzet olarak değil görsel olarak da sunum tabağı ile fark yaratın. Aynı gün kargo imkanı.

Bakır Güveç Tenceresi

Bakır Güveç Tenceresi

Fiyatı Sorunuz

Bakır Cezve

Bakır Cezve

Fiyatı Sorunuz

Zarifoğlu Metale ait Bakır Gaz Lambası

Bakır Gaz Lambası

Fiyatı Sorunuz

Bakır Ayran Kepçesi | Bakır Ayran Kaşığı

Bakır Ayran Kaşığı

Fiyatı SorunuzBakır Semaver

Bakır Semaver ile açık hava piknikleri özellikle popüler. Daha fazla iç hacme sahip olan ürünlerimiz otantik görüntüsü ile göze daha hoş geliyor. İsteğinize bağlı olarak iç hacmi yüksek ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kullanışlı olan bakır semaver için fiyatlar, seçtiğiniz ürünün özelliklerine göre değişiyor. Tepsi Pazarı olarak Bakır Mutfak eşyaları için en uygun fiyatları bulabileceğiniz imalatçı firmayız. Sağlığa faydalı Bakır  Semaverlerimiz hakkında merak ettiğiniz hususları WhatsApp iletişim numaramızdan bizlere dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Bakır Çaydanlık

Bakır Çaydanlık içtiğiniz çaylara lezzet katarken, mutfağınıza da ayrı bir estetik katıyor. İhtiyacınız göre değişen çaydanlıklar %100 saf bakırdan üretilmektedir. Sağlığınıza olumlu katkılar sağlayan Bakır çaydanlıklarımızın içi kalaylanmış olarak sizlere gönderilmektedir.  Modern zamana ayak uyduran geleneksel ev aletlerimiz evinize Osmanlı Mutfağı edası kazandırıyor. Bakır çaydanlık fiyatları seçtiğiniz çaydanlığın özelliklerine göre değişiyor.  

Kahveci Demliği

Kahveci demliği hem aluminyumdan hem de bakırdan da üretilmektedir. Bakır demlikleri kalın bakır kullanarak üretiyoruz. Üretiminde kalın bakır kullandığımız için demlikler daha uzun kullanılabiliyor. Her iki demliğimizin de iç hazinesi standart hazinelerden büyük olup ister semaver için isterde başka bir çaydanlığın üzerinde kullanabiliyorsunuz. Demlik Fiyatları beğendiğiniz ürünün hangi metalden yapıldığı ve sahip olduğu iç hacme göre değişiyor.

Bakır Tava

Bakır Tava üretiminde diğer bakır ürünlere oranla daha dikkatli olunması gerekiyor. Tepsi Pazarı olarak ürettiğimiz tavalarımızı %100 bakırdan üretiyoruz. Tecrübeli ustalarımızın ellerinde sanat eserine dönen Bakır Tavaları, fırınlarınız da veya ocağınızda rahatça kullanabilirsiniz. Geçmişin ihtişamını yansıtan tavalarımızda lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Bakır Tava fiyatlarımız, alternatif ürünlere göre uygun olup Tepsi Pazarını tercih etmeniz halinde daha kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli Bakır ürünleri almak istiyorsanız Tepsi Pazarı doğru adres.

Bakır Cezve

Ailenizle, dostlarınızla ya da arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz vakitleri daha keyifli hale getiren kahvelerin daha lezzetli olmasını istemez misiniz? O zaman iyi bir cezvenizin olması gerekiyor. Günümüzde elektrikli ve aliminyum gibi seçenekleri olsa da en iyi kahveler bakır cezve ile yapılan kahveler oluyor. Kahveleri daha lezzetli hale getiren bakır cezvelerin fiyatları her sitede farklılık gösteriyor. Eğer uygun ve kaliteli bir cezve almak istiyorsanız Tepsi Pazarı doğru adres.