İptal ve İade Koşulları

Baklava Tepsisi, Künefe Tabağı, Bakır Semaver, Balık Tavası vb. tüm ürünlerimizde üç gün içinde iade yapabilirsiniz.
Ürünlerimizin adresinize ulaşmasından itibaren eğer iade etme ihtiyacı oluştuysa iade işlemini üç gün içinde yapmanız gerektiğini önemle belirtmek isteriz.

Kargonuzu teslim alırken, ürün(ler)ünüzü kontrol etmeyi unutmayınız. Ürününüzün hasarlı çıkması durumunda, tutanak tutturabilirsiniz. Hasar tutanağı olmayan ürünleri değiştiremediğimizi belirtmek isteriz.

İade için faturanız ile birlikte iade bilgilerini eksiksiz olarak doldurmanız ve imzalamanız gerekmektedir.

İlgili bilgileri doldurduktan sonra ürün iadesi talebinizi [email protected] kurumsal e-posta adresimize veya 0(546) 296 46 46 nolu telefonla  Zarifoğlu Metal'e iletmenizi istirham ediyoruz. İade talebiniz ile ilgili sizinle 5 iş günü içerisinde irtibat kurulacaktır. Sonrasında iade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo'ya vererek iadeyi Zarifoğlu Metal'e gönderebilirsiniz.

Ürünü; size gönderildiği şekilde ambalajı, dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerin iadesinin kabul edilmesi için kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünü size gönderilen tepsipazari.com ambalajı ile veya korunaklı bir koli/kutu ile gönderiniz.

Ürününüzü bir kusur nedeniyle iade ediyorsanız; kusur hakkında bir bilgilendirme notu ekleyiniz. Ürün, bu bilgi notuna göre ustalarımız tarafından incelenecektir. Ustalarımız tarafından değişim onayı verilen ürünler stoğumuzda mevcut ise, birebir değişim yapılacaktır. Stoğumuzda olmayan ürünler için ilave süre istenebilir veya iadesi alınarak tarafınıza yaptığınız ödeme geri verilir.