Tek Kullanımlık Tepsi

Tepsi Pazarı olarak sizlere Tek Kullanımlık Tepsi kategorisindeki ürünlerimizi en uygun fiyata sunuyoruz. Yaygın kullanılan ismiyle,  Tek Kullanımlık Tepsi olarak bilinse de “Kullan At Tepsi” şeklinde de ifade edilmektedir. Kullan At Tepsiler, diğer tepsilere göre daha ucuzdur ve gelişen teknoloji sayesinde kaliteleri artmaktadır.  Aşağıda Kullan At Tepsi, ürün portföyümüzü görebilirsiniz.

13 adet ürünTek kullanımlık tepsileri ihtiyacınıza göre yuvarlak ya da köşeli olarak tercih edebilirsiniz. Yuvarlak tepsiler daha çok börek için tercih edilse de köşeli tepsi modelleri de benzer ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir.  Kullan at tepsilerin kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Kimi tüketicler daha çok börek ve baklava pişirmek için kullanırken kimi tüketiciler hindi ve tavuk pişirmek için de tek kullanımlık tepsileri tercih edebilmektedirler. Ancak tepsi pazarı olarak müşterilerimizin daha çok börek pişirmek için bizden sipariş verdiklerini biliyoruz.
Baklava Tepsilerimiz, anti bakteriyel ürünler olduğu için sağlıklı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Tepsileri kullanıldıktan sonra attığınız için bulaşık derdiniz olmuyor. Kullan at tepsisi şerbet ya da kesmek için ideal ölçüde olduğu için sunumlarınızı daha güzel yapabiliyorsunuz. Kullan At Tepsileri endüstiriyel mutfakların dışında kendi evininizde de kullanabilirsiniz. Her boyut ve ölçüde kullan at tepsisi bulunuyor.

Kullan At Tepsi Ölçüleri
Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 18x26cm, Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 20x30cm, Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 25x25cm, Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 25x35cm, Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 30x40cm, Köşeli Tek Kullanımlık Tepsi 35x45cm. Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 17 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 22 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 26 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 38 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 40 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 42 cm, Yuvarlak Tek Kullanımlık Tepsi 44 cm


Kullan At Tepsi Fiyatları

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi kullan at tepsi fiyatları diğer tepsilere oranla fiyatı daha uygun oluyor. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi olan ürünleri Tepsi Pazarı olarak uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Geniş ürün kataloğumuz ile istediğiniz ürünün özelliklerini görüyor ve müşterilerimizin yorumlarını okuyabiliyorsunuz. Tecrübeli ve kaliteden ödün vermek istemeyen müşterilerin ilk tercihi olan Tepsi Pazarı internet üzerinden satışa koyduğu ürünlere özel indirimler uyguluyor. Tek kullanımlık tepsi fiyatları da ebatlarına göre fiyatı değişiyor. Eğer kullan at tepsi hakkında aklınıza takılan bir soru bulunuyorsa WhatsApp’tan bizlere kolayca sorabilir, tek tıkla WhatsApp üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.