Tek Kullanımlık Tepsi 38cm (Yuvarlak)
Fiyatı Sorunuz

Kullan At Tepsi Özellikleri

Yuvarlak Alüminyum Tek Kullanımlık Tepsi, 38 cm taban uzunluğuna sahiptir.  

Birinci kalite alüminyum malzeme ile tecrübeli ustalarımız tarafından üretilen Tek Kullanımlık Baklava Tepsisi, kullan at ürünler arasında olmasına rağmen yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu özelliği sayede Kullan At Tepsi ile bir taraftan harika yiyecekler hazırlanabilirken diğer taraftan bulaşık yıkamak zorunda kalmıyorsunuz. Pastaneci ve tatlıcıların müşterilerine depozitosuz tepsi vermenin rahatlığını yaşadığı kullan at tepsileri, farklı ölçü seçenekleri sayesinde farklı fırınlarda kullanma şansına sahipsiniz. Endüstriyel amaçlı kullanıma da kesinlikle uygun yapıdadır.

Yuvarlak Kullan At Tepsi, Maraş Tepsi'den Alınır

Isıya dayanaklı olmaları sayesinde fırına girebilen tek kullanımlık tepsilerimizi, baklava, kadayıf ve helva yapımında kullanabilirsiniz. Kullan At Tepsiler, ayrıca börek, hindi ve tavuk gibi tepsi yemekleri için de tercih edilebilir. Yılların tepsi üreticisi Zarifoğlu Metal'in online satış mağazası olan Tepsi Pazarında tek kullanımlık tepsi modelleri arasından size uygun olan ürünleri kolayca bulabilir ve inceleyebilirsiniz. tepsipazari.com tarafından satışa sunulan alüminyum, yuvarlak ve köşeli olan tek kullanımlık tepsileri tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

Siz de eğer tek kullanımlık fırın tepsisi nerede satılır? Börek ve baklava tepsisi nerede satılır şeklindeki sorularınıza cevap  arıyorsanız tepsipazari.com doğru adres. Gelişmiş site içi arama özelliği sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilir aracısız doğrudan üreticiden almanın sağladığı uygun fiyat avantajı ile siparişinizi verebilirsiniz. Toplu alımlarınızdaki indirim fırsatını kaçırmayın.