Künefe Tepsisi (Tabağı) 18 cm
Künefe tepsisinde veya diğer adıyla kunefe tabaginda Zarifoğlu Metal toplu alımlarda süpriz indirimler ile sadece bir tıklama uzağınızda...

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Bu Künefe Tabağımız 18 cm iç çapa ve 175 gram ağırlığa sahiptir. Künefe tabağı ve künefe tepsisi ayı anlamda kullanılmaktadır. Kaliteli alüminyumdan yapılması sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilirsiniz.  

Künefe Tabağı, Zarifoğlu Metal'den Alınır

Birinci kalite malzemeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bambaşka olur. Alüminyum künefe tabağının, senelerdir lezzet ustalarının vazgeçilmez tercihi olması tesadüf değildir. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Zira alüminyum künefe tabağı, ısının eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini, fabrikadan doğrudan online satış ile sizlerin erişimine sunuyor.

Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) fabrika satış mağazasından doğrudan almanın fiyat avantajını tepsipazari.com ile yaşayın. Farklı ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama özelliği ile kolayca bulup, whatsapp üzerinden tek tıkla ön sipariş verebilirsiniz.

Şeffaf fiyat politikamız ile künefe tabağı güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kunefe tabaginizi en doğru fiyata, doğrudan imalatçısından alın, toplu alımlardaki fiyat indirimlerini kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında en uygun fiyat, Maraş Tepsi İmalatçısı, Zarifoğlu Metalde.