Pizza Tepsisi

Pizza Tepsisi veya diğer adıyla Pizza Tavası dendiği zaman akıllara kalın ve ince hamur pişiriminde kullanılan tepsiler geliyor. Pizza pişirme hızınızı tepsilere göre ayarlayabiliyorsunuz. Pizza Tepsisinin çeşitleri kadar üretildiği malzeme de yapılan pizzaların lezzetine doğrudan etki ediyor. Endüstriyel ve normal mutfak eşyaları üretiminde lider kurumlardan bir olan Tepsi Pazarı her müşterisine özel ürünler sunmaya devam ediyor. Sitemizde onlarca pizza pişirme tavası bulunuyor. Her bir tavanın ayrı bir özelliği ve ayrı bir ölçüsü bulunuyor. İstediğiniz pizza tepsisini sitenin üst kısmında yer alan arama motorunu kullanarak bulabilirsiniz.

 

 

1 adet ürün

Pizza Tavası Tepsi Pazarı Ürünü

Pizza Tavası

Fiyatı Sorunuz

Pizza Tavası, diğer adıyla Pizza Tepsisi. Alüminyum metaldan üretilmiş, düz deliksiz tepsilerdir.Pizza Tavası

Pizza İtalya’dan dünyaya yayılan ve ülkemizde çok popüler olan lezzetler arasında yer alıyor. Pizza Ustaları, lezzetli pizzalar yapmak için her detaya önem veriyor. Peynirinden sosuna, hamurundan tepsisine kadar her malzeme özenle seçilmesi gerekiyor. Lezzetli pizzalar pişirmek için pizza tepsisi konusunda hassas davranılması gerekiyor. Tepsilerin pizzaya göre çeşidi bulunuyor ayrıca her tepsinin birbirinden farklı özellikleri ve ölçüleri bulunuyor. Tepsi Pazarı olarak sizlere en iyi pizza tavası konusunda yardımcı oluyoruz. Türkiye’de yüzlerce şirketle çalışıyoruz ve bu şirketlere sunduğumuz kaliteli pizza tepsilerinde lezzetli pizzalar pişiyor.

Gelin biraz Pizza Tepsileri hakkındaki bilgilere birlikte göz atalım. Metal ve düz bir tepsinin aksine granit Pizza Tavası aldığınız zaman ısının pizzanın her noktasına eşit şekilde dağıldığını görebiliyorsunuz. Pizza için Teflondan üretilen tepsiler de bulunuyor. Teflon tepsiler de pizzanızı ateşte unutsanız bile yanması belli bir süre engelliyor.  Pizza Tepsisi çeşitlerine geçtiğimiz zaman delikli pizza tavası büyük markalar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Çünkü tava ısıyı kontrol altına alıyor ve pizzaya daha fazla teması etmesini sağlıyor. Bu sayede pizzanın her bölümü eşit pişiriyor hatta bazı yerlerin gevrek olmasını sağlıyor. Delikli tavanın tam tersi kapaklı pizza tavası da nem ile pizzayı pişiriyor. Pizza nem ile piştiği için daha lezzetli hale gelse de pişirilme süresi uzuyor. Ayrıca son zamanlarda ortaya çıkan eloksallı adı verilen tepsiler de uzun süre pişen pizzalarda yanınca oluşan koyu renk problemini ortadan kaldırıyor.

Pizza Tepsisi Fiyatları

Pizza tepsisi fiyatları özellikleri ve yapıldıkları materyale göre değişiyor olsa da internet sitemizde yer alan ürünler uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Ayrıca internet sitemizden verdiğiniz siparişlere özel indirimler de uyguluyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere kargoluyoruz. Ürünün teslim aldıktan sonra da sizlerle iletişim halinde kalıyoruz. Ürünler hakkında isteklerinizi ya da dileklerinizi dinliyor ve kendimizi müşterilerin isteği doğrultusunda geliştiriyoruz. Bu sektörün en tecrübeli markalarından biri olan Tepsi Pazarı olarak en ucuz pizza tavası üretmeye ve sizlere sunmaya devam ediyoruz.