Künefe Tepsisi (Tabağı) 16 cm
16 cm büyüklüğündeki Künefe Tepsisini (Tabağı) online Fabrika Satış mağazamız ile hemen sipariş edebilirsiniz.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Bu Künefe Tabağımız 16 cm iç çapa sahip ve 150 gram ağırlığındadır. Künefe tepsisi olarak da isimlendirilir. Gıda temas sertifikasına sahip olup kaliteli alüminyumdan yapılması sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir.  

Künefe Tabağı, Zarifoğlu Metalden Alınır

İyi malzemeden, kaliteli hammaddeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bir başka olur. Alüminyum künefe tabağının, lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün olması tesadüf değildir. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini, fabrikadan doğrudan online satış ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Siz de Osmanlı/Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) üreticiden doğrudan almanın fiyat avantajı ile tepsipazari.com'dan kolayca alabilirsiniz. İstediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama özelliği ile bulup dilerseniz whatsapp üzerinden tek tıkla ön siparişinizi saniyeler içerisinde verebilirsiniz.

Şeffaf fiyat politikamız ile künefe tabağı güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Siz de kunefe tabaginizi en doğru fiyata, doğrudan imalatçısından alın, toplu alımlardaki fiyat indirimlerini kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında en uygun fiyat, Tepsi Pazarı'nda. Tepsi Pazarı, Maraş Tepsi İmalatçısı Zarifoğlu Metalin bir kuruluşudur.