Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 22cm
Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 22cm yüksek kaliteli hammadde ile üretilmiştir. Dayanıklı ürünlerimize, toplu alım indirimleri ile sahip olabilirsiniz.

Baklava Tepsisi

Yuvarlak Baklava Tepsisi: 22 cm çapa sahiptir. Paket içi 100 adet, Toplu alım indiriminden faydalanmak için minimum satış : 50 adettir. 190 gram ağırlığı vardır.

Yuvarlak Baklava Tepsisi

22 cm Alüminyum Yuvarlak Tepsi, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Yuvarlak Baklava Tepsisi kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Kaliteli hammadeden yapılmıştır. Baklava tepsisi denilse de aynı zamanda börek tepsisi ve kadayıf tepsisi olarak da isimlendirilir.

Türkiyenin Tepsi Pazarından, doğrudan üreticiden tepsi almanın avantajıyla, baklava tepsilerini daha uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz. tepsipazari.com, hızlı ve kolay alışverişin adresidir. Baklava Tepsisi Fiyatlarını kolayca görebilir, ön siparişinizi tek tıkla whatsapp ile oluşturabilirsiniz. Siz de Türkiyenin Tepsi Pazarı ile tanışın, Baklava Tepsisi Fiyatlarında toplu alım indirimi yakalayın. 1. Kalite alüminyum yuvarlak tepsinizi yıllarca gönül rahatlığıyla kullanın.