Bakır Sunum Tabağı (Kapaklı)
Bakır Sunum Tabaklarında En Uygun Fiyat Zarifoğlu Metal'de. Sadece lezzet olarak değil görsel olarak da sunum tabağı ile fark yaratın. Aynı gün kargo imkanı.
Fiyatı Sorunuz

Sunum Tabağı Özellikleri

Kapaklı Bakır Sunum Tabağı, sıcak veya soğuk tüm gıdaların servis ve sunumlarında kullanılabilir. Ürün tamamen el işçiliğidir. Desenler el işçiliğiyle yapılmıştır. Kapaklıdır. Şeker İkramlığı, Pilavlık vb. birçok farklı servis ve sunumda kullanılabilir. Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan sunum tabağınızı yılların bakır mutfak eşya üreticisi Maraş Tepsiden alın, hem lezzet hem de görsel sunum olarak mükemmeli yakalayın.

Bakır Sunum Tabağı, Fabrika Satış Mağazasından Alınır

E-Ticaret sitemizdeki siteiçi kolay arama özelliği ile istediğiniz ölçü ve modeldeki bakır ürünleri kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Sunum Tabakları fiyatlarında, benzer kalite ürünler arasında en ucuz fiyatı, Tepsi Pazarının online satış mağazasında bulabilirsiniz. Bakır Sunum Tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.