Künefe Tepsisi (Tabağı) 14 cm
Künefe Tepsisi fiyatları, farklı künefe tepsisi modellerini burada bulabilirsiniz. Uygun fiyatları fabrikadan ayağınıza getiriyoruz.
Fiyatı Sorunuz

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Künefe Tabağının iç çapı, 14 cm. Ağırlığı 125 gramdır. Künefe tepsisi olarak da adlandırılır ve gıda temas sertifikasına sahiptir. Kaliteli alüminyumdan yapılmaktadır ve bu sayede uzun süre kullanılabilir.  

Künefe Tabağı, Zarifoğlu Metalden Alınır

Kaliteli malzemeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bir başka olur. Lezzet ustaları da bilir ki, künefenin lezzetli olabilmesi için alüminyum künefe tabağı kullanılması önemli fark yaratır. Türkiyenin Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modelleri (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) ile en kaliteli künefe tepsilerini, fabrikadan doğrudan online satış ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağı (tepsisi) üreticiden doğrudan almanın fiyat avantajı ile tepsipazari.com'dan alınır. İstediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama özelliği ile saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Şeffaf fiyat politikamız ile künefe tabağı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Siz de gıda temas sertifikasına sahip güvenle kullanabileceğiniz künefe tabağınızı en doğru fiyata, doğrudan üreticisinden alın, toplu alım indirimlerini de kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında en uygun fiyat, Tepsi Pazarı'nda. Tepsi Pazarı, Maraş Tepsi İmalatçısı Zarifoğlu Metalin bir kuruluşudur.