Tek Kullanımlık Tepsi 40cm (Yuvarlak)
Fiyatı Sorunuz

Tek Kullanımlık Tepsi Özellikleri

Yuvarlak Alüminyum Tek Kullanımlık Tepsi, 40 cm taban uzunluğuna sahiptir.  

Birinci kalite malzeme ile uzman personelimiz tarafından üretilen Tek Kullanımlık Baklava Tepsisi, kullan at ürünler arasında olmasına rağmen yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu sayede Tek Kullanımlık Tepsi ile bir taraftan harika yiyecekler hazırlanabilirken diğer taraftan bulaşık yıkamak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca Pastaneci ve tatlıcı olarak müşterilerinize depozitosuz tepsi vermenin rahatlığını yaşayabiliyorsunuz. Farklı ölçü seçenekleri sayesinde fırınlarınızda kullanıma uygun olan tepsilerimizi ayrıca endüstriyel amaçlı kullanabilirsiniz.

Kullan At Tepsi, Zarifoğlu Metalden Alınır

Isıya dayanaklı olmaları sayesinde fırına girebilen tek kullanımlık tepsilerimizi, başta baklava, kadayıf, helva olmak üzere birçok tatlının yapımında kullanılabilirsiniz. Kullan At Tepsiler tatlı yapımının yanında börek, hindi ve tavuk gibi tepsi yemekleri için de tercih edilebilir. Yılların tepsi üreticisi Zarifoğlu Metal'in online satış mağazası olan Tepsi Pazarında tek kullanımlık tepsi modelleri arasından size uygun olan ürünleri inceleyebilirsiniz. tepsipazari.com tarafından satışa sunulan alüminyum, yuvarlak ve köşeli olan tek kullanımlık tepsileri tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

Siz de eğer tek kullanımlık fırın tepsisi nerede satılır? Börek ve baklava tepsisi nerede satılır şeklindeki sorularınıza cevap  arıyorsanız tepsipazari.com doğru adres. Gelişmiş site içi arama özelliği sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilir aracısız doğrudan üreticiden almanın sağladığı uygun fiyat avantajı ile rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Son olarak Tek kullanımlık fırın tepsisi fiyatlarının, ürünün ölçüsüne göre farklılık gösterdiğini belirtmek isteriz.