Tek Kullanımlık Tepsi 26cm (Yuvarlak)
Fiyatı Sorunuz

Yuvarlak Kullan At Tepsi

YuvarlakTek Kullanımlık Tepsi, 26 cm çapa sahiptir.  

Birinci kalite alüminyum malzeme ile tecrübeli ustalarımız tarafından üretilen Tek Kullanımlık Alüminyum Baklava Tepsisi, kullan at ürünler arasında olmasına rağmen yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu özelliği sayede Kullan At Tepsi ile bir taraftan harika yiyecekler hazırlarken diğer taraftan bulaşık yıkamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca Pastaneci veya tatlıcı iseniz müşterilerinize depozitosuz tepsi vermenin rahatlığını yaşarsınız. Farklı ölçü seçenekleri sayesinde farklı fırınlarda kullanma şansına sahip olursunuz.

Yuvarlak Kullan At Tepsi Üreticisinden Alınır

Isıya dayanaklı tek kullanımlık tepsilerimizi, baklava, kadayıf ve helva yapımında kullanabilirsiniz. Yılların tepsi üreticisi Zarifoğlu Metal'in online satış mağazası olan Tepsi Pazarında tek kullanımlık tepsi modelleri arasından size uygun olan ürünleri kolayca bulabilir ve inceleyebilirsiniz. tepsipazari.com tarafından satışa sunulan alüminyum, yuvarlak ve köşeli olan tek kullanımlık tepsileri tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

Siz de eğer tek kullanımlık fırın tepsisi nerede satılır? Börek ve baklava tepsisi nerede satılır şeklindeki sorularınıza cevap  arıyorsanız tepsipazari.com doğru adres. Gelişmiş site içi arama özelliği sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilir aracısız doğrudan üreticiden almanın sağladığı uygun fiyat avantajı ile siparişinizi verebilirsiniz.