Künefe Tepsisi (Tabağı) 28 cm
Künefe Tepsisi Fiyatları ve Modelleri hakkında bilgi almak için whatsapp butonuna tıklamanız yeterli. En kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Künefe Tabağı: 28 cm iç çapa ve 360 gram ağırlığa sahiptir. Künefe tepsisi birinci kalite alüminyumdan yapılması sayesinde uzun ömürlüdür ve güvenle kullanılabilir. Doğrudan üreticisinden künefe tabak almak için doğru yerdesiniz. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini aracısız ve uygun fiyatlar ile alabileceğiniz kolay alışverişin adresidir.

Künefe Tabağı, Üreticisinden Alınır

İstediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama ile kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlardaki fiyat indirimlerini kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında, benzer kalite ürünler arasında en ucuz fiyat, Tepsi Pazarı'nda.

Künefe Tabağında Lezzet Sırrı

Alüminyum künefe tabağının, lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün olması onun ısıyı eşit olarak dağıtması sayesindedir. Kaliteli hammaddeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bir başka olur. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) yılların bakır üreticisi Zarifoğlu Metalden alın, lezzet de bir adım önde olun.