Künefe Tepsisi (Tabağı) 30 cm
Kunefe Tepsisi ve Kunefe Tabağında Maraştan Fabrika Satış Mağazamız vasıtasıyla doğrudan sipariş imkanı.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

30 cm iç çapa ve 400 gram ağırlığa sahip Künefe Tabağı, yapıldığı birinci kalite alüminyum sayesinde uzun ömürlüdür ve güvenle kullanılabilir. Doğrudan üreticisinden künefe tabak almak için doğru adrestesiniz. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini aracısız ve en uygun fiyatlara alabileceğiniz kolay alışverişin adresidir.

Künefe Tabağı, Maraş Tepsiden Alınır

E-Ticaret sitemizdeki siteiçi kolay arama özelliği ile istediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlarda büyük indirim uygulanmaktadır. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında, benzer kalite ürünler arasında en ucuz fiyat, Tepsi Pazarı'nda.

Künefe Tabağında Lezzet Sırrı

Alüminyum künefe tabağının, ısıyı eşit olarak dağıtması onu lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. Kaliteli malzemeden yapılmış künefe tabağında pişen künefe daha lezzetli olur. Çünkü künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) yılların tepsi üreticisi Maraş Tepsiden alın, lezzet de hep bir adım önde olun.