Künefe Tepsisi (Tabağı) 20 cm
Künefe Tabağında (Tepsisi) Tüm Fiyat ve Modelleri kolayca göz atabilir ve tek tıklama ile ön sipariş isteğinizi oluşturabilirsiniz.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Künefe Tabağı: 20 cm iç çapa ve 215 gram ağırlığa sahiptir. Künefe tepsisi olarak da isimlendirilir. Kaliteli alüminyumdan yapılması sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir.  

İmalattan künefe tabak almak için whatsapp üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Künefe Tabağı, Tepsi Pazarından Alınır

Alüminyum künefe tabağının, lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün olması tesadüf değildir. İyi malzemeden, kaliteli hammaddeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bir başka olur. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini, uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Siz de Osmanlı/Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) doğrudan üreticiden almanın fiyat avantajını yakalayın. tepsipazari.com'dan kolayca alışveriş alabilirsiniz. İstediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama yeteneği sayesinde kolayca bulup ön siparişinizi saniyeler içerisinde verebilirsiniz.

Şeffaf fiyat politikamız ile künefe tabağı güncel fiyatlarını öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlardaki fiyat indirimlerini kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında en uygun fiyat, Tepsi Pazarı'nda. Tepsi Pazarı, Maraşın en köklü Tepsi İmalatçısı, Zarifoğlu Metalin bir kuruluşudur.