Künefe Tepsisi (Tabağı) 32 cm
Künefe Tabağında benzer kalite künefe tepsileri içerisinde en iyi fiyat garantisi Zarifoğlu Metal'de. Zarifoğlu Metal Kahramanmaraşta.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Bu Künefe Tepsisi, 32 cm iç çapa ve 500 gram ağırlığa sahiptir. Künefe Tabağı, yapıldığı birinci kalite alüminyum sayesinde uzun ömürlüdür ve sahip olduğu gıda temas edebilir sertifikası sayesinde güvenle kullanılabilir. Eğer uygun fiyata künefe tabağı almak istiyorsanız, doğrudan üreticisinden künefe tabak almak için doğru adrestesiniz. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini aracısız ve en uygun fiyatlara alabileceğiniz kolay alışverişin adresidir.

Künefe Tabağı, Maraş Tepsiden Alınır

E-Ticaret sitemizdeki siteiçi kolay arama özelliği ile istediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında, benzer kalite ürünler arasında en ucuz fiyatı, Tepsi Pazarı'nda bulabilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlarda büyük indirim uygulanmaktadır.

Künefe Tabağında Lezzet Sırrı

Kaliteli malzemeden yapılmış künefe tabağında pişen künefe daha lezzetli olur. Alüminyum künefe tabağının, ısıyı eşit olarak dağıtması onu lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. Bunun nedeni, künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar. Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) yılların tepsi üreticisi Maraş Tepsiden alın, fazla paranız cebinizde kalsın.