Künefe Tepsisi (Tabağı) 26 cm
Künefe Tepsisinde Doğrudan Fabrika Satışı | Hemen Arayın, Toplu Alım İndirimlerinden Yararlanın 0546 296 46 46

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Künefe Tabağı: 26 cm iç çapa ve 325 gram ağırlığa sahiptir. Künefe tepsisi birinci kalite alüminyumdan yapılması sayesinde uzun ömürlüdür ve güvenle kullanılabilir.  

Doğrudan üreticisinden künefe tabak almak için whatsapp üzerinden tek tıkla ön sipariş verebilirsiniz. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini aracısız ve uygun fiyatlar ile sizlerin beğenisine sunuyor.

Künefe Tabağı, İmalatçısından Alınır

tepsipazari.com kolay alışverişin adresidir. İstediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini siteiçi kolay arama yeteneği sayesinde kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlardaki fiyat indirimlerini kaçırmayın. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında en uygun fiyat, Tepsi Pazarı'nda.

Künefe Tabağında Lezzet Farkı

Alüminyum künefe tabağının, lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün olması onun ısıyı eşit olarak dağıtmasından kaynaklanır. İyi malzemeden, kaliteli hammaddeden yapılmış künefe tabağında pişen künefenin lezzeti bir başka olur. Bu nedenle künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağı da önemli katkı sağlar diyebiliriz. Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) doğrudan üreticiden almanın fiyat avantajını siz de yakalayın.