Künefe Tepsisi (Tabağı) 34.5 cm
Künefe Tepsisinde En iyi fiyatlar için doğru adrestesiniz. Fabrikadan sizlere doğrudan satış imkanı ile tepsipazari.com kolay alışverişin adresi
Fiyatı Sorunuz

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Bu Künefe Tepsisi, 34,5 cm iç çapa sahiptir. Ağırlığı 600 gramdır. Künefe Tabağı, yapıldığı birinci kalite alüminyum sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Gıda temas edebilir sertifikası bulunmaktadır ve bu sayede güvenle kullanılabilir. Eğer benzer kalite ürünler arasında uygun fiyata künefe tabağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tepsi Pazarı, farklı boyut ve modellerde (desenli/desensiz, bakır/alüminyum) künefe tepsilerini aracısız ve en uygun fiyatlara alabileceğiniz kolay alışverişin adresidir.

Künefe Tabağı, Fabrika Satış Mağazasından Alınır

E-Ticaret sitemizdeki siteiçi kolay arama özelliği ile istediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini kolayca bulup, saniyeler içerisinde ön siparişinizi verebilirsiniz. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında, benzer kalite ürünler arasında en ucuz fiyatı, Tepsi Pazarının online satış mağazasında bulabilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarında, toplu alımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.

Künefe Tabağında Lezzet Sırrı

Kaliteli malzemeden yapılmış künefe tabağında pişen künefe daha lezzetli olur. Nitekim Alüminyum künefe tabağının, ısıyı eşit olarak dağıtması onu lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağının da önemli katkı sağladığı, künefe ustaları tarafından iyi bilinmektedir. Siz de Türk mutfağında önemli bir yeri olan künefe tabağınızı (tepsisi) yılların tepsi üreticisi Maraş Tepsiden alın, hem lezzetiniz artsın hem de fazla paranız cebinizde kalsın.