Tek Kullanımlık Tepsi 44cm (Yuvarlak)
Fiyatı Sorunuz

Tek Kullanımlık Tepsi Özellikleri

Yuvarlak Alüminyum Tek Kullanımlık Tepsi, 44 cm taban uzunluğuna sahiptir.  

Kaliteli malzeme ve uzman işçilikle ürettiğimiz Tek Kullanımlık Baklava Tepsisinin, kullan at ürün olmasına rağmen, yüksek ısıya dayanıklı ve sağlam yapısı sayesinde daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Tek Kullanımlık Tepsi ile bir taraftan harika yiyecekler hazırlayabilirken diğer taraftan bulaşık derdinden kurtulabilirsiniz. Kullan At Tepsileriniz sayesinde Pastaneci ve Tatlıcı olarak müşterilerinize depozitosuz tepsi vermenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Farklı ölçü seçenekleri sayesinde özel fırınlarınızda kullanıma uygun olan ürünlerimiz, ayrıca endüstriyel amaçlı kullanıma uygun sertifikalı ürünlerdir.

Kullan At Tepsi, Zarifoğlu Metal Güvencesiyle

Kullan At Tepsilerimiz sadece sunum değil, fırına girebilen özellikleri sayesinde başta baklava, kadayıf, helva olmak üzere birçok tatlının yapımında kullanılmaya uygundur. Kullan At Tepsiler tatlı yapımının yanında börek, hindi ve tavuk gibi tepsi yemekleri için de tercih edilebilirsiniz. Yılların Tepsi Üreticisi Zarifoğlu Metal'in online satış mağazası olan Tepsi Pazarında, tek kullanımlık tepsi modelleri arasından size uygun olan ürünleri inceleyebilirsiniz. tepsipazari.com tarafından satışa sunulan alüminyum, yuvarlak ve köşeli olan tek kullanımlık tepsileri tek tıkla kolayca sipariş edebilirsiniz.

Siz de eğer tek kullanımlık fırın tepsisi nerede satılır? Börek ve baklava tepsisi nerede satılır? şeklindeki sorularınıza cevap  arıyorsanız tepsipazari.com doğru adres. Gelişmiş site içi arama özelliği sayesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilir ve aracısız doğrudan üreticiden almanın sağladığı uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son olarak Tek Kullanımlık Fırın Tepsisi fiyatlarının, ürünün ölçüsüne göre farklılık gösterdiğini belirtmek isteriz.