Künefe Tepsisi (Tabağı) 40 cm
Künefe Tepsisinde Büyük Boy (40 cm) seçeneği tepsipazari.com'da. Kolayca ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Toplu alım indirimleri hakkında fiyat bilgisi almayaı unutmayınız.

Künefe Tabağı Ürün Özellikleri

Bu Künefe Tepsisi, 40 cm iç çapa sahiptir. Ağırlığı 700 gramdır. Yapıldığı birinci kalite alüminyum sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Kunefe tabağımızın gıda temas edebilir sertifikası bulunmaktadır ve bu sayede güvenle kullanılabilir. Eğer siz de benzer kalite ürünler arasında uygun fiyata künefe tabağı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tepsi Pazarı, desenli veya desensiz, bakır veya alüminyum her türlü künefe tepsisini aracısız ve en uygun fiyatlara alabileceğiniz kolay alışverişin adresidir.

Künefe Tabağında En İyi Fiyatlar

Web sitemizdeki kolay arama özelliği sayesinde istediğiniz ölçü ve modeldeki künefe tepsilerini kolayca bulup, hemen ön siparişinizi verebilirsiniz. Alüminyum künefe tepsisi fiyatlarında, aynı kalitedeki ürünler arasında en ucuz fiyatı, Tepsi Pazarının online satış sitesinde bulabilirsiniz. Künefe tabakları için en güncel fiyatları öğrenebileceğiniz tepsi pazarı, toplu alımlara özel indirim uygulamaktadır.

Künefe Tabağında Alüminyum

Alüminyum künefe tabağının, ısıyı eşit olarak dağıtması onu lezzet ustaları için vazgeçilmez bir ürün haline getirmiştir. Künefenin lezzetli olabilmesine, iç malzemesi kadar pişirildiği künefe tabağının da önemli katkı sağladığı, künefe ustaları tarafından iyi bilinmektedir. Siz de kendi mutfağınızda kaliteli künefe tabaklarına sahip olmak istiyorsanız, künefe tepsinizi yılların tepsi üreticisi Maraş Tepsiden alın, hem lezzetiniz artsın hem de paranız boşa gitmesin.