Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 52cm
Yuvarlak Baklava Tepsisinde (52cm) Yılların Tecrübesi Zarifoğlu Metal Fabrika Satış Mağazası ile 7 x 24 hizmetinizde.
Fiyatı Sorunuz

Baklava Tepsisi Modelleri

Yuvarlak Baklava Tepsisi: 52 cm taban

Paket içi 100 adet, Minimum Satış : 50 adettir.

Her mutfağın vazgeçilmezi. İster endüstriyel kullanım, ister ev için yüksek kalite ve uygun fiyat baklava tepsileri, tepsipazari.com ile sadece bir tık uzağınızda.

Yuvarlak Baklava Tepsisi

Zarifoğlu Metal Baklava Tepsileri, farklı boyutlarda ve şekillerde (köşeli ve yuvarlak seçenekleri) kullanımınıza hazır. Eğer baklava, börek, kadayıf gibi çok emek verdiğiniz hamur işlerinizin, ısıyı eşit dağıtan Alüminyum Yuvarlak Tepside pişmesini ve doğal olarak lezzetinin artmasını istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Tepsi Pazarındaki yuvarlak baklava tepsilerini, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilirsiniz. Yuvarlak Baklava Tepsisi kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Kaliteli hammadeden yapılmıştır. Yaygın kullanıma göre baklava tepsisi olarak adlandırılsa da börek tepsisi ve kadayıf tepsisi olarak da isimlendirilmektedir.

tepsipazari.com, hızlı ve kolay alışverişin adresidir. Türkiyenin Tepsi Pazarından, imalattan doğrudan satış avantajıyla, baklava tepsilerini daha uygun fiyata ve güvenle alabilirsiniz. Baklava Tepsisi Fiyatlarını kolayca görebilir, ön siparişinizi tek tıkla whatsapp üzerinden oluşturabilirsiniz. Siz de Türkiyenin Tepsi Pazarı ile tanışın, Baklava Tepsisi Fiyatlarında büyük indirimi yakalayın.