Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 50cm
Yuvarlak Baklava Tepsisi (50cm) Türkiyenin 81 iline Hızlı Teslimat. 7 x 24 siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Baklava Tepsisi Özellikleri

50 cm tabana sahip Yuvarlak Baklava Tepsisi, 800 gram ağırlığındadır. Paket içi 100 adet, minimum satış ise 50 adettir.

Her mutfağın vazgeçilmezi olan Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygundur. tepsipazari.com ile yüksek kalite ve uygun fiyat bulacağınız baklava tepsileri, sadece bir tık uzağınızda.

Yuvarlak Alüminyum Baklava Tepsisi

Her ihtiyaca yönelik farklı boyutlardaki baklava tepsileri ile (köşeli ve yuvarlak seçenekleri) mutfağınıza değer katın. Eğer baklava, börek, kadayıf gibi hamur işlerinizin, ısıyı eşit dağıtan Alüminyum Yuvarlak Tepside pişmesini ve herkesin ustalığınıza hayran kalmasını istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Tepsi Pazarındaki yuvarlak baklava tepsilerini, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilirsiniz. Yuvarlak Baklava Tepsisi kolay temizlenir ve uzun ömürlüdür. Kaliteli hammadeden yapılmıştır. Yaygın kullanıma göre baklava tepsisi olarak adlandırılsa da börek tepsisi ve kadayıf tepsisi olarak da isimlendirilmektedir.

tepsipazari.com, kaliteli ve bütçenize uygun ürünleriyle hızlı ve kolay alışverişin adresidir. Türkiyenin Tepsi Pazarından, fabrikadan doğrudan satış avantajıyla, baklava tepsilerini daha uygun fiyata alabilirsiniz. Baklava Tepsisi fiyatlarını kolayca görebilir, ön siparişinizi tek tıkla whatsapp üzerinden oluşturabilirsiniz. Siz de Türkiyenin Tepsi Pazarı ile tanışın, kullananlar tarafından tavsiye edilen Baklava Tepsilerinde büyük indirimi yakalayın.