Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 48cm
Yuvarlak Baklava Tepsisinde (48cm) büyük indirim. Web sitemiz üzerinden saat farketmeksiniz siparişinizi tek tıkla kolayca oluşturabilirsiniz.

48 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi

48 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 750 gram ağırlığa sahiptir. Paket içi 100 adet, minimum satış : 50 adettir.

48 cm Alüminyum Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygundur. tepsipazari.com ile yüksek kalite ve uygun fiyat bulacağınız baklava tepsilerinde toplu alım indirimlerinde fırsatı kaçırmayın.

Baklava Tepsisi (Yuvarlak)

Mutfağın vazgeçilmezi baklava tepsileri ile (farklı ebat ve köşeli/yuvarlak şekillerde) lezzetinize lezzet katın. Baklava, börek, kadayıf gibi tatlıların, ısıyı eşit dağıtan Alüminyum Yuvarlak Tepside pişmesini ve herkesin ustalığınıza hayran kalmasını istiyorsanız hemen ön sipariş verebilirsiniz. Baklava tepsileri, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Kaliteli hammadeden yapılması sayesinde uzun ömürlüdür. Yaygın kullanıma göre baklava tepsisi olarak adlandırılsa da börek ve kadayıf yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Türkiyenin Tepsi Pazarından, fabrikadan doğrudan satış avantajıyla, baklava tepsilerini en uygun fiyata alabilirsiniz. Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde diğer mutfak ürünlerimizi kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca tepsipazari.com ile ön siparişinizi tek tıkla whatsapp üzerinden oluşturabilirsiniz. Siz de Türkiyenin Tepsi Pazarı ile tanışın, Baklava Tepsilerinde toplu alımlardaki büyük indirimi kaçırmayın.