Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 46cm
Yuvarlak Baklava Tepsisinde (46cm) Kampanya Fiyatları için bizimle doğrudan telefon veya whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

Yuvarlak Baklava Tepsisi

46 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 675 gram ağırlığındadır. 46 cm Alüminyum Baklava Tepsisi, ev ve endüstriyel kullanım için uygundur. Minimum satış 50 adettir.

Yuvarlak Baklava Tepsisi, Tepsi Pazarından Alınır

Mutfağınızın vazgeçilmezi yuvarlak baklava tepsileri ile lezzetinize, lezzet katın. Yuvarlak Baklava tepsileri, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Kaliteli hammadeden yapıldığı için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Baklava, börek, kadayıf gibi tatlılarınızın, ısıyı eşit dağıtan Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, whatsapp üzerinden hemen ön sipariş verebilirsiniz. Türkiyenin Tepsi Pazarı ile fabrikadan doğrudan satış avantajıyla, baklava tepsilerini en uygun fiyata alabilirsiniz. tepsipazari.com ile Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ölçüyü kolaylıkla  bulabilirsiniz. Siz de Türkiyenin Tepsi Pazarı ile tanışın, Yuvarlak Baklava Tepsilerinde kaliteli ürünleri kaçırmayın.