Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 42cm
Yuvarlak Baklava Tepsisinde (42cm) İndirimli Fiyatlardan istifade etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yuvarlak Tepsi

42 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 560 gr ağırlığa sahiptir. minimum satış 50 adettir.

42 cm Alüminyum Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygun ve uzun ömürlüdür. Tatlı, börek ve yemek imalatında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Baklava Tepsisi Tepsi Pazarından Alınır

Yuvarlak Baklava tepsileri, hem pişirme tepsisi hem de sunum tepsisi olarak kullanılabilir. Dayanıklı alüminyum yapısı sayesinde uzun seneler kullanılabilir. Isıyı eşit dağıtan özelliği sayesinde lezzet ustalarının vazgeçilmezidir. Sizler de yemeklerinizin Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsilerinizi sipariş edebilirsiniz. tepsipazari.com ile tüm Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, fabrikadan doğrudan satış avantajını görebileceğiniz kolay alışverin adresi. tepsipazari.com ile ön siparişinizi tek tıkla whatsapp üzerinden oluşturabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetini önceleyen Zarifoğlu Metal markası Tepsi Pazarı ile tanışın, farkı hissedin.