Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 40cm
Yuvarlak Baklava Tepsisine (40cm) Üretici Fiyatları ile sahip olmak isterseniz ilgili model üzerinde sipariş butonuna basmanız yeterli

Yuvarlak Tepsi

40 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 520 gr ağırlığa sahiptir. minimum satış 50 adettir.

40 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygun ve uzun ömürlüdür. Alüminyum tepsi, tatlı, börek ve yemek imalatında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Baklava Tepsisi | Maraş Tepsi

Yuvarlak Baklava tepsileri, hem pişirme de hem de sunum da kullanılır. Dayanıklı alüminyum yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Isıyı eşit dağıtan özelliği sayesinde aşçıların vazgeçemediği bir üründür. Siz de yemeklerinizin Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsilerinizi sipariş edebilirsiniz. tepsipazari.com ile Baklava Tepsisi siparişi vermek çok kolay. Tepsileri kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, üretici fiyat avantajını görebileceğiniz kolay alışverin adresi. tepsipazari.com ile yuvarlak baklava tepsisi ön siparişinizi tek tıkla whatsapp üzerinden oluşturabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetini önceleyen Zarifoğlu Metal markası Tepsi Pazarı ile tanışın, farkı hissedin.