Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 36cm
Yuvarlak Baklava Tepsisini (36cm) uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Sipariş vermek için yarını beklemeyin

Yuvarlak Baklava Tepsisi

400 gram ağırlığına sahip 36 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi. Toplu alım indirimi için minimum satış adedi 50'dir.

36 cm Alüminyum Baklava Tepsisi, tatlı, börek ve yemek yapımında da kullanılır. %100 yerli üretim baklava tepsilerini Maraşın Baklava Tepsisi imalatçısından alabilirsiniz. 

Yuvarlak Tepsi Maraş Tepsiden Alınır

Aluminyum Yuvarlak Börek Baklava Tepsisi, 1. kalitedir ve gıda ile temas edebilir belgesine sahiptir. Dayanıklı alüminyum yapısı sayesinde uzun seneler kullanılabilir. Isıyı eşit dağıtan özelliği sayesinde yeni teknolojilere rağmen lezzet ustalarının vazgeçemediği bir tepsidir. Sizler de yemeklerinizin Yuvarlak Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, alüminyum yuvarlak baklava tepsinizi sipariş edebilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, sizleri doğrudan maraş baklava tepsisi imalatçısı ile buluşturan kolay ve güvenilir alışverin adresidir. tepsipazari.com ile tüm Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Doğrudan üreticiden baklava tepsisi alın, büyük indirimleri kaçırmayın.