Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 32cm
Uygun Yuvarlak Baklava Tepsisi Fiyatları kolay sipariş seçeneği ile Zarifoğlu Metal'de. Fabrikadan Doğrudan Satış

Yuvarlak Tepsi

32 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 275 gram ağırlığa sahiptir. minimum satış 50 adettir.

32 cm Alüminyum Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygun ve uzun ömürlüdür. Tatlı, börek, kadayıf vb. lezzetlerin pişirilmesinde kullanılmaktadır.

Baklava Tepsisi, Tepsi Pazarından Alınır

Yuvarlak Baklava tepsileri, dayanıklı alüminyum yapıları sayesinde uzun seneler kullanılabilir. Isıyı eşit dağıtması nedeniyle lezzet ustalarının vazgeçilmez ürünüdür. Yemeklerinizin Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsilerinizi tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Baklava tepsilerinizi hem pişirme tepsisi, hem de sunum tepsisi olarak kullanabilirsiniz. tepsipazari.com ile tüm Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, fiyatlarını görebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, fabirkadan doğrudan satışın avantajını görebileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. tepsipazari.com ile ön siparişinizi tek tıklama ile whatsapptan oluşturabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetini önceleyen Zarifoğlu Metal markası Tepsi Pazarı ile tanışın, tepsi fiyatlarındaki uygun fiyatları kaçırmayın.