Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 30cm
Yuvarlak Baklava Tepsisinde (30cm) Farklı Modellere ve En İyi Fiyatlara Zarifoğlu Metal ile kolayca sahip olabilirsiniz.
Fiyatı Sorunuz

Yuvarlak Tepsi

30 cm tabana sahip Yuvarlak Baklava Tepsisi, 250 gram ağırlığındadır. Toplu alım indirimi için belirlenen minimum satış adedi 50'dir.

30 cm Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygun ve uzun ömürlüdür. Yuvarlak baklava tepsisi tatlının yanısıra, börek ve yemek imalatında da kullanılmaktadır.

Baklava Tepsisi Maraş Tepsiden Alınır

Tatlıcıların ve pastanelerin yoğun olarak talep ettikleri Yuvarlak Baklava tepsileri, dayanıklı alüminyum yapıları sayesinde uzun seneler sorunsuzca kullanılabilir. Isıyı eşit dağıtabilen özelliği nedeniyle lezzet ustalarının yıllar geçmesine rağmen vazgeçilmezidir. Sizler de yemeklerinizin Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsisi sipariş edebilirsiniz. Yuvarlak baklava tepsilerinizi pişirme tepsisi olarak kullanabileceğiniz gibi sunum tepsisi olarak da kullanabilirsiniz. tepsipazari.com web sitesinde tüm şekil ve ebattaki Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, aradığınız baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, Maraş baklava tepsisi imalatçısından, aracısız tepsi alabileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. Siz de müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve sizlerden çok olumlu yorumlar alan Tepsi Pazarı ile tanışın, toplu alımlardaki fiyat avantajını yakalayın.