Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 28cm
Yuvarlak Baklava Tepsi Fiyatlarında Üreticiden Almanın avantajını hissedin. Kaliteli ürünler için Zarifoğlu Metal.

Yuvarlak Baklava Tepsisi

28 cm tabana sahip Yuvarlak Baklava Tepsisi, 230 gram ağırlığındadır. Toplu alım indirimi için belirlenen minimum satış adedi 50'dir.

28 cm Baklava Tepsisi, endüstriyel ve ev kullanımı için uygundur. Birinci kalite malzeme ile üretildiğinden uzun ömürlüdür. Yuvarlak baklava tepsisi olarak anılsa da tatlının yanısıra, börek, kadayıf vb. yemek imalatında da kullanılmaktadır.

Alüminyum Baklava Tepsisi, Maraş Tepsiden Alınır

Tatlıcıların ve pastanelerin yoğun olarak talep ettikleri Yuvarlak Baklava tepsileri, sıcaklığı eşit dağıtabilen özelliğe sahiptir. Bu özelliğini bilen lezzet ustalarının yıllar geçmesine rağmen vazgeçilmez tepsi tercihidir. Eğer yemeklerinizin adeta lezzet ustası olan Alüminyum Tepside pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsisi sipariş edebilirsiniz. Yuvarlak baklava tepsileri çok yönlü kullanıma sahiptir. Tepsilerinizi pişirme tepsisi olarak kullanabileceğiniz gibi sunum tepsisi olarak da kullanabilirsiniz.

Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, Maraş baklava tepsisi imalatçısından, aracısız tepsi alabileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. tepsipazari.com web sitesinde, tüm şekil ve ebattaki Baklava Tepsilerini kolayca listeleyebilir, aradığınız baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetine büyük önem veren ve müşterilerinden olumlu yorumlar alan Tepsi Pazarı ile tanışmakta gecikmeyin. Hemen sipariş verin, toplu alımlardaki fiyat avantajını kaçırmayın.