Baklava Tepsisi (Yuvarlak) 17cm
Yuvarlak Baklava Tepsisi Uygun Fiyata Zarifoğlu Metal'de. Whatsapp üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz.
Fiyatı Sorunuz

Yuvarlak Baklava Tepsisi

17 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, Toplu alım indirimi için minimum satış 50 adettir.

17 cm Yuvarlak Baklava Tepsisi, 1. kalite hammadde ile üretildiğinden uzun ömürlüdür. Pastane ve tatlıcıların çoklukla tercih ettiği bu alüminyum tepsi, tatlı, börek ve yemek imalatında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Endüstriyel kullanıma uygundur.

Baklava Tepsisi | Maraş Tepsi

Dayanıklı alüminyum yapısı ve ısıyı eşit dağıtan özelliği sayesinde aşçıların vazgeçemediği bir üründür. Siz de yemeklerinizin Alüminyum Tepside ustalığınızı gösterecek şekilde pişmesini istiyorsanız, Türkiyenin Tepsi Pazarından, yuvarlak baklava tepsilerinizi sipariş edebilirsiniz. Zira tepsipazari.com ile artık Baklava Tepsisi siparişi vermek çok kolay. Tepsileri kolayca listeleyebilir, gelişmiş site içi arama moturu sayesinde istediğiniz ebat ve şekildeki baklava tepsisini saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Yuvarlak Baklava tepsileri, yemeklerinizi hem pişirmek hem de sunum yapmak için kullanılır. Bir Zarifoğlu Metal markası olan tepsipazari.com, üretici fiyat avantajını görebileceğiniz güvenilir alışverin adresidir. Hatta tepsipazari.com ile yuvarlak baklava tepsisi ön siparişinizi whatsapp üzerinden tek tıkla bile oluşturabilirsiniz. Siz de müşteri memnuniyetini önceleyen Zarifoğlu Metal markası Tepsi Pazarı ile tanışın, aynı kalitedeki ürünler arasında en ucuz baklava tepsisi fiyatlarına sahip olun.